Takie informacje lubimy od Was otrzymywać najbardziej! Mamy super wieści od właścicieli Rity.

Dobry wieczór. Za pośrednictwem Waszej strony chciałabym złożyć wszystkim ogromne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w ratowanie mojej Rity. Bardzo Wam Bogatynia24.TV dziekuję za nagłośnienie sprawy Rity, dzięki temu odzew ludzi o dobrym sercu był ogromny. Dziękuję wszystkim darczyńcom za każdą złotówkę przekazaną Ricie, pomogło nam to ogromnie, ponieważ całe leczenie Rity kosztowalo ok 9 tys. Wielki ukłon z mojej strony w stronę lekarzy weterynarii RedVet, którzy walczyli o uratowanie mojej suczki do ostatniej chwili i nie poddali się. Pani Marta, Pani Julia, Pan Marcin lekarze z powołania o ogromnym sercu i siłą walki! Gdyby nie Wy Rity by już z nami nie było. Szczególne podziękowania należą się mojej siostrze Eli bez której to by się nie udało. Jej zaangażowanie i wirtualne podróżowanie po miastach przyczyniły się do rozgłosu na całą Polskę. Dowodziłaś wszystkim jak mało kto. Jestem dumna z tego, że mam taką cudowną młodszą siostrę - Kocham Cię i dziękuję ???

Ritka wróciła do zdrowia, apetyt i radość również dzięki nam wszystkim! Wróciła mi wiara w ludzi ???? Serdecznie wszystkich pozdrawiam z Ritką na czele!

O całej akcji pisaliśmy tutaj:

Owczarek Niemiecki Rita - potrzebna pilna pomoc

i tutaj:

"Różal" zaangażowany w pomoc Ricie!

Pomocowy apel, który napisaliśmy, dotarł do blisko 145 000 osób na portalu Facebook, post udostępniliście z kolei blisko 1000 razy! Dołączamy się do podziękowań, nasi widzowie pokazali jak wielką mają moc! Dziękujemy! 

Czytany 1367 razy
Udostępnij ten artykuł
Więcej w tej kategorii: « Mieszkańcy TBS alarmują - kolejne dni bez ciepłej wody i ogrzewania! Czy Mikołaj w tym roku zapomniał o Bogatyni? »

O Autorze

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Odśwież

PRZYDATNE TELEFONY

Szpital Bogatynia: 75 773 20 31

Komisariat Policji Bogatynia: 75 779 92 20

PEC Bogatynia: 75 773 19 22

Wodociągi Bogatynia: 75 773 20 61

Zarządzanie Kryzysowe Bogatynia: 75 77 25 200

Straż Miejska: 75 77 32 408

SPONSOROWANE LINKI

Rajstopy W Eozone

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAME

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REDAKCJA24 INFO

Otrzymuj powiadomienia o nowościach!

Subskrybuj nowości i dowiedz się pierwszy o ważnych informacjach z Twojego miasta!
Top
X

Prawa autorskie!

Kopiowanie tekstu oraz zdjęć zostało zablokowane!

Wykorzystuję tu pliki cookies do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.