Subskrybuj to źródło RSS

CIEKAWOSTKI (25)

Bardzo ciekawe...

Amerykański gigant chciał inwestować w Bogatyni? Dlaczego burmistrz nie reagował? [PILNE]

Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć naszej redakcji do Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia z końcem czerwca bieżącego roku wpłynęła oficjalna propozycja współpracy w zakresie wdrożenia kompleksowego programu rozwojowego Miasta i Gminy Bogatynia pod nazwą. "Rozwój z Energią 2021-2024". Propozycję przygotowała jedna z największych Agencji Public Relations w Polsce, w przeszłości odpowiadająca za tworzenie wielu rozpoznawalnych marek handlowych, współpracująca z ponad 600 podmiotami na terenie kraju, Europy i Świata. Z naszych ustaleń wynika, że oferta zawierała propozycję wdrożenia kompleksowych rozwiązań prorozwojowych w wielu obszarach, zaniedbanych w czasie ostatnich kilkunastu lat. Jedną z propozycji było zorganizowanie w trzecim kwartale przyszłego roku na terenie Miasta i Gminy Bogatyni Forum Gospodarczo Inwestycyjnego, w którym wziąć mięliby -według propozycji - udział przedstawiciele wielu zachodnich korporacji wstępnie zainteresowanych inwestycjami na pograniczu Polsko-Czesko-Niemieckim w tym w szczególności w Gminie Bogatynia. Jak dowiadujemy się ze szczegółów propozycji jednym ze wstępnie zainteresowanych inwestorów, których zaproponował oferent był amerykański gigant…
Czytaj więcej...

Dzikie wysypisko w Zatoniu [FOTO]

Dzikie wysypiska w gminie już nikogo nie dziwią. Dziwić może jednak zachowanie mieszkańców, którzy myślą, że wywożenie odpadów z własnego podwórka do lasu czy wrzucanie ich do rzeki to pozbywanie się problemu. Jeden z mieszkańców Zatonia postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, jak sam twierdzi wysypiska zgłasza regularnie do odpowiednich władz niestety bezskutecznie. Od lat sam sprząta okolice swojego zamieszkania. Niestety śmieci wciąż przybywa, najczęściej są to odpady po remontach czy budowach. Na przesłanej do nas dokumentacji fotograficznej widać ogrom śmieci, jaki zalegał w lesie oraz strumyku. Sprawa została zgłoszona do wydziału Ochrony Środowiska UMiG w Bogatynia, mieszkaniec w zgłoszeniu wnioskował o pomoc w wywiezieniu i utylizacji zebranych przez siebie śmieci. Znacie miejsca gdzie często wyrzucane są odpady? podzielcie się w komentarzach. Pamiętajmy, że warto to zgłosić do odpowiednich służb by wspólnie zadbać o otaczające nas środowisko.
Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • koniec
Strona 1 z 13

PRZYDATNE TELEFONY

Szpital Bogatynia: 75 773 20 31

Komisariat Policji Bogatynia: 75 779 92 20

PEC Bogatynia: 75 773 19 22

Wodociągi Bogatynia: 75 773 20 61

Zarządzanie Kryzysowe Bogatynia: 75 77 25 200

Straż Miejska: 75 77 32 408

SPONSOROWANE LINKI

Rajstopy W Eozone

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAME

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REDAKCJA24 INFO

Otrzymuj powiadomienia o nowościach!

Subskrybuj nowości i dowiedz się pierwszy o ważnych informacjach z Twojego miasta!
Top
X

Prawa autorskie!

Kopiowanie tekstu oraz zdjęć zostało zablokowane!

Wykorzystuję tu pliki cookies do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.