Kamery Online - nowość na bogatynia24tv.pl, kliknij i zobacz tętniące życiem miasto na żywo!

Dziś o godzinie 02:30 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Zgorzelcu otrzymało informacje o pożarze mieszkania w budynku przy ulicy Stefana Okrzei w Bogatyni.

Na miejsce natychmiast skierowano jednostki Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego oraz Policji. 

Po dotarciu na miejsce Strażacy zastali rozwinięty pożar, jak twierdzą świadkowie ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko i już po chwili sięgał dachu budynku. Po rozpoznaniu zostały zadysponowane dodatkowe siły i środku w postaci ochotników oraz wsparcia z PSP Zgorzelec.

Bezpiecznie ewakuowano mieszkańców całego budynku i przystąpiono do akcji gaśniczej. Łącznie w gaszeniu pożaru brało udział 6 zastępów Straży Pożarnej (PSP Zgorzelec, PSP Bogatynia x2, OSP Bogatynia, OSP Porajów, OSP Sieniawka).

Niestety, pożar strawił wszystkie meble i sprzęt jaki znajdował się w mieszkaniu. Akcja gaśnicza trwała blisko 3 godziny. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej, jednak nie jest to potwierdzona informacja. 

fot. Spalone wyposażenie mieszkania / Bogatynia24tv.pl

fot. Bogatynia24tv.pl

Czytany 3067 razy
Udostępnij ten artykuł
Więcej w tej kategorii: « Zakończono poszukiwania zwłok na zbiorniku wodnym w okolicach Elektrowni Turów Burze z gradem drugiego stopnia [OSTRZEŻENIE POGODOWE] »

O Autorze

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Odśwież

Wyślij

PRZYDATNE TELEFONY

Szpital Bogatynia: 75 773 20 31

Komisariat Policji Bogatynia: 75 779 92 20

PEC Bogatynia: 75 773 19 22

Wodociągi Bogatynia: 75 773 20 61

Zarządzanie Kryzysowe Bogatynia: 75 77 25 200

Straż Miejska: 75 77 32 408

SPONSOROWANE LINKI

Rajstopy W Eozone

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAME

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REDAKCJA24 INFO

Otrzymuj powiadomienia o nowościach!

Subskrybuj nowości i dowiedz się pierwszy o ważnych informacjach z Twojego miasta!
Top
X

Prawa autorskie!

Kopiowanie tekstu oraz zdjęć zostało zablokowane!

Wykorzystuję tu pliki cookies do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.