Wiceburmistrz Węglińca Dominik M. ponownie aresztowany

Jak podał dziennik zgorzelec.info, według jeszcze nieoficjalnych informacji Centralne Biuro Śledcze zatrzymało Dominika M. - wiceburmistrza Węglińca, dawniej Bogatyni. 

Burmistrz Węglińca Mariusz Wieczorek w rozmowie ze zgorzelec.info poinformował, że:

jego Zastępca powinien być w pracy, ale go nie ma. Próbował się z nim skontaktować, ale ten ma wyłączony telefon i Burmistrz nie wie co się z nim stało

W marcu ubiegłego roku Dominik M. został zatrzymany, ale przez CBA w sprawie niedopełnienia obowiązków przy inwestycji odbudowy zniszczonej podczas intensywnych opadów deszczu w czerwcu 2013 roku sieci kanalizacji, sieci wodociągowej oraz odbudowy dróg i chodników w Porajowie. Do zaniedbań miało dojść w 2015 roku.

Dnia 26 stycznia 2018 roku burmistrz Andrzej Grzmielewicz wydał zarządzenie odwołujące Dominika M. z funkcji zastępcy burmistrza ds. inwestycji. Wiceburmistrz Bogatyni na stanowisku był od 2006 roku.

O sprawie będziemy informować na bieżąco.

Czytany 3023 razy
Udostępnij ten artykuł

O Autorze

Redakcja B24TV

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

PRZYDATNE TELEFONY

Szpital Bogatynia: 75 773 20 31

Komisariat Policji Bogatynia: 75 779 92 20

PEC Bogatynia: 75 773 19 22

Wodociągi Bogatynia: 75 773 20 61

Zarządzanie Kryzysowe Bogatynia: 75 77 25 200

Straż Miejska: 75 77 32 408

SPONSOROWANE LINKI

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAME

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REDAKCJA24 INFO

Otrzymuj powiadomienia o nowościach!

Subskrybuj nowości i dowiedz się pierwszy o ważnych informacjach z Twojego miasta!
Top
X

Prawa autorskie!

Kopiowanie tekstu oraz zdjęć zostało zablokowane!

Wykorzystuję tu pliki cookies do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.