Włamali się w biały dzień do auto-sklepu i ukradli przenośny klimatyzator.

Do zuchwałej kradzieży doszło dziś (21.06) w Bogatyni przy ulicy Daszyńskiego około godziny 16:00. 

Do zaparkowanego pojazdu należącego do Gminnej Spółdzielni w Bogatyni, nieznany sprawca lub sprawcy dokonali włamania oraz kradzieży przenośnego klimatyzatora.

O sprawie poinformowali sami pokrzywdzeni, nie kryjąc oburzenia sprawą, napisali na Facebooku:

"Kochani dosłownie przed chwilą jakaś jeb...a świnia włamała nam się do busa (biały dzień) pod urzędem miasta i ukradła klimatyzator nowy przenośny. Może ktoś będzie chciał sprzedać. Za wskazanie sprawcy nagroda. Proszę udostępniajcie bo jeżeli odpuścimy to nasze miasto będzie już całkiem miastem bezprawia"

 

Z ostatnio otrzymanych informacji, wiadomo że złodzieje widziani byli z klimatyzatorem na dawnej ulicy Waryńskiego (obecnie Aleja Żytawska) oraz w okolicach Szkoły Podstawowej numer 1. Pokrzywdzeni proszą o pomoc i sprawdzenie swoich prywatnych kamer monitoringu w okolicach tych miejsc. Informacje prosimy przekazywać pod numer 997 lub 882-760-432 bezpośrednio do właścicieli skradzionego mienia.

Zaparkowany przy ulicy Daszyńskiego obok UMiG w Bogatyni auto-sklep, jest bardzo popularny wśród mieszkańców naszego miasta. To właśnie w tym punkcie możemy nabyć świeże pieczywo czy słodkie bułki z piekarni w Działoszynie.

Niestety złodzieje w naszym mieście posuwają się coraz to dalej, czy możemy jeszcze czuć się bezpiecznie?

 


fot. sprawca lub sprawcy wybili szybę, żeby dostać się do pojazdu / Gminna Spółdzielnia "SC"

 


oryginalny post z informacją o włamaniu 

Czytany 1526 razy
Udostępnij ten artykuł

O Autorze

Redakcja B24TV

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

PRZYDATNE TELEFONY

Szpital Bogatynia: 75 773 20 31

Komisariat Policji Bogatynia: 75 779 92 20

PEC Bogatynia: 75 773 19 22

Wodociągi Bogatynia: 75 773 20 61

Zarządzanie Kryzysowe Bogatynia: 75 77 25 200

Straż Miejska: 75 77 32 408

SPONSOROWANE LINKI

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAME

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REDAKCJA24 INFO

Otrzymuj powiadomienia o nowościach!

Subskrybuj nowości i dowiedz się pierwszy o ważnych informacjach z Twojego miasta!
Top
X

Prawa autorskie!

Kopiowanie tekstu oraz zdjęć zostało zablokowane!

Wykorzystuję tu pliki cookies do prawidłowego działania strony: w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.